ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeret embereknek segíteni?
Érdekli a táplálékkiegészítők/vitaminok világa?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy magyarországi központú, teljesen magyar szellemi,
anyagi és tulajdonosi háttérrel rendelkező egészségipari vállalat.

Gyakorló orvosi és multinacionális gyógyszeripari tapasztalataik ötvözésével
prémium kategóriás, innovációra épülő termékportfóliót
és szakmai szolgáltatást hoztak létre Magyarországon és a régióban.

Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Telefonon beérkező rendelések felvétele, kezelése,
  • Webáruházba beérkező rendelések kezelése,
  • Rendelés folyamatok menedzselése,
  • Rendeléseket érintő csomagolási tevékenység,
  • Szerződések, beérkező bizonylatok adminisztrációja,
  • Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Ügyfélszolgálati rendelésekben és ügyfelek kezelésében szerzett 1-3 éves tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Előnyök:
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Rugalmasság,
  • Vidám karakter.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bér,
  • Éves bónuszok,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Remek támogató munkakörnyezet.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest III. kerület.
Munkaidő:
  • A munkakör teljes munkaidős 09:00-17:00 óráig.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

CUSTOMER CARE / SALES SERVICE | Budapest

Fontos számodra, hogy minden probléma megoldásra kerüljön és szívesen nyújtasz segítséget? Széleskörű tapasztalatra tettél szert ügyfélszolgálati pozícióban? Akkor itt a helyed! Partnerünk egy német alapítású vállalat, amely üzemanyag- és szervizkártyák, kiegészítő szolgáltatások, valamint ügyfélre szabott termékpaletták értékesítésével foglalkozik, más vállalatok részére. A vállalati folyamatos bővülésen megy keresztül, emiatt keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva