Partnerünk globális vezető a védelmi, a légi- és űripar, valamint a biztonsági és közlekedési megoldások terén.

Jelenleg bővül szoftveres csapatuk, ahol lehetőség nyílik részt venni a vasúti biztosítóberendezési rendszerek fejlesztésében és modernizálásában. Amennyiben érdekel a technológiai innováció és szeretnél részt venni a közlekedésbiztonság fejlesztésében, akkor várjuk jelentkezésed

SENIOR SZOFTVERFEJLESZTŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Új szoftverfunkciók fejlesztése és tervezése
  • Szoftverhibák felkutatása és javítása a rendszer folyamatos működéséért
  • Ügyfél specifikációk elemzése és szoftver specifikációk kidolgozása
  • Modul- és integrációs tesztek végrehajtása
  • Szoftverfejlesztéssel kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Felhasználási esetek kidolgozása és modellezése a fejlesztő csapattal együttműködve
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (főként IT, közlekedési mérnök vagy villamosmérnök területen)
  • Legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat C, C++, C#, Objective-C vagy Object Pascal programozási nyelven
  • Use case elkészítésében való jártasság
  • Ismeretek hagyományos és/vagy agilis fejlesztési módszertanok terén
  • Hajlandóság procedurális, erősen típusos nyelvek használatára
  • Szoftverminőség biztosítási eszközök, verziókezelő és hibakezelő rendszerek ismerete
  • Szisztematikus megközelítés a tesztesetek írásánál, átfogó problémaanalízis
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnyök:
  • Vasúti ismeretek, tapasztalat biztosító- és jelzőberendezések terén
  • CHILL vagy PASCAL programozási nyelven szerzett tapasztalat
  • Checkstyle, GCov szoftverminőség biztosítási eszközök ismerete
  • ClearCase verziókezelő és JIRA hibakezelő rendszerben szerzett jártasság
  • Német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szinthez igazodó bérezés
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria (bruttó 800.000 Ft/év SZÉP kártya)
  • Egészségügyi biztosítás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye és ideje:
  • Győr (a győri vasútállomás és autóbusz állomás közelében)
  • Hétfőtől péntekig, rugalmas munkarendben (heti 40 óra)
  • Home office lehetőség (betanulás után, 50%-ban)
Légy részese a közlekedésbiztonság fejlesztésének! Pályázatod a "Jelentkezés" gombra kattintva tudod elküldeni!