Szívesen veszel részt end-to-end fejlesztésben?
Érdekelnek a termelés közeli megoldások és rendszerek fejlesztése?
Fontos számodra a rugalmas munkaidő, szakmai fejlődés egy összetartó csapatban?

Akkor jelentkezz partnerünkhöz a Pénzjegynyomda Zrt gyártástámogató rendszerének
fejlesztésével foglalkozó csapatába az alábbi munkakörbe:

JAVA FEJLESZTŐ

Ezt a csapatot szeretnék bővíteni Veled, ha Te értékeled, hogy:
  • Nem csak egy részfeladatra látsz rá, hanem end-to-end veszel részt a fejlesztésben
  • Részese lehetsz új, termelés közeli megoldások, rendszerek fejlesztésének
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Olyan csapat tagja lehetsz, akik szakmailag is segítik egymást, és akár munka után is összejárnak
  • Támogatást kapsz szakmai fejlődésedhez
Ezek lesznek a feladataid:
  • Személy- és termékazonosítással kapcsolatos szolgáltatások fejlesztése
  • Felhasználói felületek tervezése, fejlesztése és programozása
  • Tranzakciókat kezelő, beágyazott rendszerekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • Adatok hitelességével és védelmével kapcsolatos kriptográfiai fejlesztések
Téged keresnek, ha:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • 5 éves szakmai tapasztalatod van (releváns egyetemi gyakorlat, programozási tevékenység beleszámítható)
  • Ismerős vagy JAVA-ban
  • Szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni
  • A fejlesztést te is kreatív alkotói tevékenységnek tekinted
  • Alkalmazásfejlesztési tapasztalataid vannak közismert integrált fejlesztői környezetben
  • Adatbázis kezelési tapasztalattal rendelkezel
  • GUI felületek ismersz (pl. Swing, esetleg dinamikus HTML felületekben szerzett tapasztalat)
  • Angol nyelvtudásoddal nem jelent problémát a műszaki dokumentációk olvasása-írása
Jó pont, ha ezekkel is rendelkezel:
  • JCOP / JAVACARD ismeret
  • PKI rendszerek és titkosítási eljárások ismerete
  • Jártasság a korszerű fejlesztési folyamatokban és eszközökben
  • Új technológiákra való fogékonyság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csoportmunkában való hatékony közreműködés
Az alábbi juttatási csomaggal várnak:
  • Hibrid munkavégzés
  • Korszerű fejlesztői környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Havi és éves teljesítmény alapú prémium
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Szakmai kihívások és értékteremtő feladatok, fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, V. Kerület
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
szakmai önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!