Megbízónk stabil környezetvédelmi vállalatcsoportjához keresünk 6 fős könyvelői csapatukba új kollégát. Ha van tapasztalatod cégek teljes körű könyvelésében, ismered a Navisiont, várják jelentkezésed az alábbi munkakörbe:

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ

A munkavégzés két irodájukban is lehetséges, Budaörsön vagy Tatán.

Főbb feladatok:
  • A cégcsoporthoz tartozó cégek teljes körű könyvelése
  • Éves beszámolók, adóbevallások, bejelentések, önellenőrzések elkészítése
  • Adókkal kapcsolatos könyvelések, feladások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, és éves zárási feladatok ellátása
  • Beszámolók, riportok, és egyéb jelentések készítése
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív részvétel
  • Adóvizsgálatban történő közreműködés
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
Az állás betöltéséhez szükséges elvárások, készségek:
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3-5 év adózási és/vagy számviteli tapasztalat
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, alaposság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú számviteli vagy közgazdasági végzettség
  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Adószakértői, adótanácsadói szakképesítés és tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (Navision) ismerete
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő juttatási csomag
  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet
  • Összetartó csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budaörs vagy Tata
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes önéletraját az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!