Partnerünk a Saubermacher Kft. 35 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. A műszaki csapat bővítésére keresnek új munkatársat galgamácsai irodájukba a következő munkakörbe:

KARBANTARTÁSI ÉS SZERVIZ ÜGYINTÉZŐ

Főbb feladatok:
  • Az ország nyugati területein végzett szolgáltatásaik műszaki támogatása
  • Új eszközök, berendezések, anyagmozgató gépek telepítéséről, üzembehelyezéséről, karbantartásáról való gondoskodás
  • Fogyó és karbantartási eszközök beszerzése, vezetése, kiadása
  • Karbantartó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szerviz teljesítések megrendelése, ellenőrzése és leigazolása
  • Gépkezelői oktatások lebonyolítása külsős partnercégeknél
  • Külsős partnercégek felkutatása, árajánlatok kérése (beszállítók, szerviz cégek, szakipari cégek..stb.)
  • Anyagfelhasználás és fogyóeszköz készlet vezetése
  • Projektcsapat munkájának folyamatos támogatása
  • Szoros együttműködés a telephelyek vezetőivel
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 műszaki és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság, jó szervezési készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • Gépésztechnikusi végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány
  • Üzemeltetésben, karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Az alábbi juttatási csomagot kínálják:
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Cafetéria
  • Céges autó
Munkavégzés pontos helye:
  • Galgamácsa
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes önéletraját az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!