Partnerünk egy pénzügyi szolgáltató cég, mely budapesti székhelyére legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, kiváló kommunikációs készséggel és legalább alapszintű szakmai angol nyelvtudással rendelkező innovatív munkatársat keres, kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására a következő munkakörbe:

DESKTOP RENDSZERGAZDA

Feladatok:
  • A felhasználók helyszíni és távoli támogatása
  • Új felhasználók informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, kilépő felhasználók esetében ezek visszavétele, jogosultságok megszüntetése, dokumentálása
  • Napi problémák (szoftver és hardver) kezelése
  • Alkalmazások telepítése, frissítése, jogosultságbeállítás
  • Leltározás, a leltár naprakészen tartása
  • Informatikai eszközök hálózatba kötése, alapszintű hálózati problémák kezelése
  • Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs és adminisztrátori feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Jegykezelő rendszer használata, a feladatok dokumentálása
  • Informatikai szabályzat-, Katasztrófa Terv-, Üzletmenet folytonossági Terv aktualizálásában való részvétel
  • Javaslattétel az informatikai rendszer fejlesztésére
  • Informatikai üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartás
Elvárások:
  • Microsoft Windows 10/11 operációs rendszer adminisztrátori szintű ismerete
  • Microsoft Office 2016/2019/2021 alkalmazások adminisztrátori szintű ismerete
  • Informatikai tapasztalat (helpdesk, desktop)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület
Jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Önéletrajz
  • Motivációs levél (amennyiben lehetséges, akkor motivációs levelében jelöljön meg szakmai referenciát adó személyt is)
  • A munkakör betöltéséhez a büntetlen előélet igazolása szükséges
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
a fentebb említett dokumentumokat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!