Partnerünk a Maschinenring egy osztrák vállalkozás, amely nemzetközi terjeszkedésének első lépéseként hozta létre a Maschinenring Magyarország Kft-t 2008-ban. A Maschinenring Magyaroszág fő profilja a zöldterület gondozás, külső-belső takarítás, hótakarítás.

Szolgáltatásaik minőségét mutatja a fennálló több éves, esetenként több évtizedes korrekt üzleti kapcsolat, amely mindkét fél elégedettségét szolgálja. Számukra keresünk új munkatársat Kecskemétre a Mercedes-Benz gyár területére a következő pozícióba:

FACILITY MANAGER

Milyen feladatokban számítanak Rád?
  • Kapcsolattartás a jelenlegi partnerekkel, valamint kapcsolatépítés új ügyfelekkel
  • A cég üzleti portfóliójának növelése, alvállalkozói kör bővítése
  • Munkafolyamatok kivitelezéseinek tervezése, szervezése, koordinálása, ellenőrzése, területbejárásokon való részvétel
  • Kalkulációk készítése, ártárgyalások lebonyolítása, döntéselőkészítés
  • A megbízók részére nyújtott szolgáltatás magas színvonalának biztosítása

Mi szükséges ahhoz, hogy a csapatuk része legyél?
  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év Facility szolgáltatási tevékenységet végző tapasztalat
  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kecskeméti lakhely vagy 20 km-es vonzáskörzete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, magas fokú rugalmasság
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Rendszerben történő gondolkodás, csapatmunka
  • „B” kategóriás jogosítvány

Mi az, ami előnyt jelent, ha igaz Rád?
  • Zöldterület gondozási és takarítási szolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • Kerttervezési, kalkuláció készítési tapasztalat
  • Üzemeltetés, fenntartás területén szerzett tapasztalat

Miért éri meg velük dolgozni?
  • Teljesítményarányos prémium
  • Cafetéria-Szépkártya
  • Stabil munkahely, nemzetközi háttérrel
  • Szakmai fejlődés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés pontos helye:
  • Kecskemét

Munkaidő:
  • Teljes munkaidő

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!