Partnerünk a CPH Kft. ipari automatizálás kereskedelmével foglalkozó cég, pénzügyi-számviteli végzettséggel rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Leendő feladatok:
  • Pénzügyi, számviteli és könyvelési feladatok ellátása
  • Számlák kezelése és ellenőrzése
Amit kínálnak:
  • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahelyi lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, kulturált és jó hangulatú munkakörnyezet
  • Támogató, összetartó csapat
  • Modern infrastruktúra és technológiai háttér
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Több éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás
Munkavégzés pontos helye:
  • Szekszárd
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!