Csatlakozz a Golden-Pack Hungary Zrt. csapatához, amely Magyarország piacvezető vállalata a professzionális környezetbarát csomagolóanyagok gyártásában és forgalmazásában! Több mint 20 éve biztosítják ügyfeleik számára a legkorszerűbb megoldásokat, miközben folyamatosan fejlesztik termékeiket és szolgáltatásaikat.

Te is részese lehetsz ennek a sikertörténetnek, biztosítva a raktári folyamatok zökkenőmentes működését. Ha fontos számodra a precizitás és szeretnél egy innovatív, stabil cégnél dolgozni, ahol értékelik a munkádat, náluk a helyed! Vár rád a Golden-Pack Hungary Zrt. dinamikus és barátságos csapata az alábbi munkakörben:

RAKTÁROZÁSI SPECIALISTA

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Áruk bevételezése, kiadása és mozgatása
  • Precíz betárolás, kitárolás
  • Egyéb raktári tevékenységekben való segítségnyújtás
  • A munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki érzék
  • Fizikai teherbírás
  • Precíz munkavégzés

Előnyök:
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Jó kommunikáció

Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Céges motivációs csomag
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás és a szakmai fejlődés támogatása
  • Jó hangulatú csapat

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, 08:00-16:30 óráig.

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, IV. kerület.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!