Szeretnél egy stabil, megbízható cégnél dolgozni, ahol a hétvége a tiéd marad?
Fontos számodra a kiszámítható, stabil munkaidő? Szívesen dolgoznál belföldi országos útvonalakon? Ha van szakmai tapasztalatod és nem jelent kihívást hűtős autók, valamint kamionok vezetése, akkor ez a pozíció Rád vár!

Partnerünk Kelet-Magyarország legnagyobb élelmiszer nagykereskedelmi vállalatának kizárólagos partnere a szállítmányozásban. Céljuk, hogy fiatal, korszerű járműparkkal, megbízható teljesítménnyel és kiszolgálással állandó résztvevői legyenek a belföldi fuvarozási életnek.

Csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az immár 16 éve működő debreceni telephelyükre az alábbi munkakörbe:

VÁLTÓS KAMIONOS

Feladatok:
  • Az áru megfelelő minőségéről és hűtéséről való gondoskodás,
  • A megrendelt árumennyiség meghatározott útvonalterv szerinti kiszállítása,
  • A gépjármű vezetéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • GKI kártya.

Előny:
  • Hűtőkamionon szerzett vezetői tapasztalat.

Az ideális jelölt számára a vállalat garantálja:
  • Versenyképes juttatási csomagot,
  • Eredményorientált elismerésrendszert, jutalmat,
  • 100%-os utazási költség térítést,
  • Fizetett szabadságot,
  • Belföldi napidíjat,
  • Szakmai fejlődés és karrierépítés lehetőségét,
  • Változatos feladatok – Akár országos útvonalakon is dolgozhatsz, így mindig új kihívásokkal találkozhatsz,
  • Egy stabilan fejlődő nagyvállalat által nyújtott biztos hátteret, hosszútávú munkalehetőséget,
  • Korszerű járműparkot, inspiráló munkakörnyezetet és kitűnő munkahelyi légkört,
  • Családbarát munkahelyet (a cég hivatalosan is viseli a Családbarát munkahely védjegyet!),
  • Hatalmas céges bulikat, sport- és kulturális programokat, csapatépítőket,
  • Születésnapi ajándékot és sok más meglepetést év közben.

Munkavégzés pontos helye:
  • A debreceni bázisról indulva belföldi cím.

Munkaidő:
  • A fuvarozókra vonatkozó előírásoknak megfelelően.
  • Nincs hétvégi munka – A hétvégék szabadok, több idő a családra és a pihenésre.
  • Stabil munkaidő – Kiszámítható munkanapok.

Ha izgalmas kihívásnak érzed ezt a pozíciót és szívesen dolgoznál velük egy csapatban, akkor ne habozz, hanem  küldd el önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!