Partnerünk, a Fluart Innovative Vaccines Kft. Magyarország egyetlen olyan gyógyszer-, biotechnológia és élettudományi kutatással foglalkozó vállalkozása, amely 1991 óta úttörő az influenza elleni oltóanyagok kutatásában és gyártásában.

Cégük elkötelezett az egészségügyi innováció iránt és az oltóanyagok széles körben való elérhetőségéhez is hozzájárul. Szerződéses bérgyártóként (CDMO) integrált tudományos szolgáltatásokat is kínálnak.

Csapatuk bővítésére keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

TERMELÉSI ÉS KUTATÁSI REFERENS (DEBRECEN)

Főbb feladatok:
  • Mikrobiológia és molekuláris biológia alapú kutatás-fejlesztési és termelési feladatok végzése GMP környezetben
  • Mikrobiológiai alapú készítmények gyártása GMP környezetben
  • Sejtbankok kialakítása, fenntartása
  • Fermentációs folyamatok irányítása
  • Validálások kivitelezése
  • Termékfejlesztésekben való aktív részvétel
  • Kísérlettervezés, kivitelezés, jelentések készítése
  • Termeléshez és kutatás-fejlesztési tevékenységekhez kapcsolódó dokumentációk, szabályozó dokumentumok készítése, ellenőrzése, kezelése
Követelmények, elvárások:
  • Biológus, biomérnök, biotechnológus, molekuláris biológus vagy ezekkel ekvivalens MSc diploma
  • Gyakorlati mikrobiológiai és sejttenyésztési ismeretek
  • Angol nyelvismeret (középfokú)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság
  • Magas dokumentációs fegyelem
  • Együttműködési és jó kommunikációs készség
  • Minőségirányítási rendszerben való jártasság (például GMP, HACCP, ISO)
Előnyt jelent:
  • Helyes gyógyszergyártási gyakorlat (GMP) ismerete
  • Kutatási projektek tervezésében, kivitelezésében való jártasság
  • Gyakorlati mikrobiológiai ismeretek
  • Gyógyszerfejlesztési, gyógyszergyártási gyakorlati tapasztalat • molekuláris biológiai technikák ismerete
  • Fermentációs technikák ismerete
  • Aszeptikus munkavégzésben való jártasság
Amit kínálnak:
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Debrecen
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő (napi 8 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi "Jelentkezés" gombra kattintva!