Szeretnél részt venni egy kiemelkedően komplex gyártási folyamat irányításában?

Vezetőként szívesen koordinálnál egy dinamikus csapatot?

Partnerünk egy 1991-ben Budapesten alapított, magántulajdonban lévő vállalat, amely több mint 15 országban nyújt egyedi megoldásokat különböző iparágakban.

Négy kulcsfontosságú üzleti tevékenységük közé tartozik az igényes hegesztett és forgácsolt szerkezetek gyártása, élelmiszeripari bevonatok készítése, horonyzáró ékek gyártása.

Ha készen állsz a következő lépésre karrieredben, csatlakozz csapatukhoz az alábbi pozícióba:

MŰHELYVEZETŐ

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Rendelések és határidők nyomon követése.
  • Elkészült termékek minőségi ellenőrzése.
  • Gyártáshoz szükséges berendezések felügyelete.
  • Alkatrészellátás biztosítása.
  • Termékek szállításának megszervezése.
  • 15 fős csapat munkájának koordinálása (kék galléros betanított munkavállalók).

TÉGED KERESÜNK, HA...

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök, villamosmérnök, vegyészmérnök területen)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat gyártási területen (preferáltan kompozit anyagok, hegesztés, fémmegmunkálás területen).
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt. (Partnerekkel való kapcsolattartáshoz, szakmai anyagok olvasásához).
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kiemelkedő vezetői készségek.
  • Precíz, strukturált gondolkodás, rugalmasság és megbízhatóság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Német nyelvtudás.
  • Ékgyártás, hegesztett, forgácsolt termékek gyártásában szerzett tapasztalat.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Kulcsos autót biztosítanak a telephelyek közötti átjáráshoz.
  • Munkába járási támogatást adnak.
  • Év végén karácsonyi vacsorával és ajándékokkal kedveskednek.
  • A mindennapi munkavégzésedhez laptopot és mobiltelefont biztosítanak.

Munkavégzés helye: Nagykovácsi/Szigetbecse telephelyei.

Munkaidő: Rugalmas, feladatorientált, hétfőtől-péntekig 07:00-15:30

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: