Partnerünk az SGS Hungária Kft. a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító
vállalatának részeként Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgoznak egy jobb,
biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.

Most hozzájuk keresünk nagy rutinnal és tapasztalattal
rendelkező új munkatársat az alábbi munkakörbe:

LABORATÓRIUMI ANALITIKUS
(GC és HPLC területen)

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Nagy műszeres analitikai vizsgálatok elvégzése peszticid analitikai és környezetvédelmi területen
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati jelentések készítése
  • Vizsgálati eredmények felülvizsgálata, jelentése és kiadása
Téged keresnek, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves laboratóriumi analitikus munkatapasztalat GC, HPLC területen
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
Amire számíthatsz:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Támogató, betanulást segítő légkör
Munkavégzés pontos helye:
  • Nyíregyháza
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű
önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!