Partnerünk a világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:
  • A termeléshez kapcsolódó gyártási előírások, munkautasítások betartásának ellenőrzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése gázkromatográf, fénymikroszkóp és mechanikus berendezések segítségével
  • Gyártósorokon készülő termékek minőségi előírások szerinti ellenőrzése
  • A termékeknél, eljárásoknál tapasztalható hibák és eltérések dokumentálása
  • Operátorokkal, műszakvezetőkkel és minőségügyi mérnökökkel való aktív együttműködés
  • Az üzemben gyártott termékportfólió és az alkalmazott gyártástechnológia megismerése
  • Minőségügyi projektekben való részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen, mint minőségellenőr vagy minőségügyi technikus
  • Műszakos munkarend vállalása (éjszakai munkavégzés is!)
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Monotonitástűrő személyiség
Előnyök:
  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Gyártási/termelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
Amit kínálnak:
  • Versenyképes személyi alapbér, éjszakai + vasárnapi pótlék, Cafetéria
  • Belépési bónusz
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, aktuális magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!