Partnerünk a világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, az Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok:
  • Vevői reklamációk feldolgozása
  • Minőségi eltérések okainak kivizsgálása
  • Laboratóriumi vizsgálatok elrendelése, az eredmények értékelése, visszajelzése
  • Gyökérok-elemzések és megelőző elemzések elvégzése
  • Napi szintű egyeztetés a termeléssel, a külföldi üzemegységekkel, a vevőkkel és az auditorokkal
  • Ellenőrzési tervek készítése, bevezetése, mintázási módszerek meghatározása (AQL Sampling)
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdések kapcsán
  • Javító intézkedések életbe léptetése a termelési vezetőkkel és a minőségügyi osztállyal
  • Projektnyilvántartás naprakész vezetése
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Gyökérok-elemzések és megelőző elemzések módszertanának alapos ismerete (5 miért, halszálka, pareto, FMEA, Lion Assessments)
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
Előnyök:
  • Minőségügyi mérnöki, vegyészmérnöki vagy élelmiszer-technológusi végzettség
  • Gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatási csomag (fizetés + Cafetéria + éves bónusz)
  • Átlagon felüli km hozzájárulás
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
Munkavégzés pontos helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, aktuális angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!