Partnerünk a Maragoni Zrt. 2019. óta működő modern technológiával felszerelt élelmiszergyártó üzem. Fő profilja a mozzarella sajtok gyártása.

Fiatalos, családias hangulatú csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Feladatok:
  • A vállalat minőségirányítási és IFS élelmiszerbiztonsági rendszerének önálló működtetése
  • A gyártás felügyelete és ellenőrzése higiéniai és minőségügyi szempontból
  • A termékek és szolgáltatások megkívánt minőségének biztosításához szükséges intézkedések meghozatala, azok koordinálása
  • A társaság képviselete minőségügyi, és élelmiszer-biztonsági kérdésekben hatóságoknál
  • Minőség ellenőrzési intézkedések tervezése, koordinálása, felügyelete
  • Termékspecifikációk, gyártmánylapok kialakítása, évi 1-3 új termék bevezetése
  • Magyar és nemzetközi auditok teljes körű lebonyolítása (jelenleg IFS és RSPO)
  • A tanúsított rendszert érintő javító intézkedések megvalósítása, új eljárások bevezetése
  • A laboratórium munkájának irányítása, ellenőrzése, a megfelelőség folyamatos biztosítása
  • A vezérigazgató hatáskörébe tartozó, minőségirányítási- és élelmiszerbiztonsági rendszert érintő kérdésekben történő javaslattétel
  • A vállalat személyzetfejlesztési és oktatási tervének elkészítése, elfogadtatása
  • Az általa és a laboratórium személyzete által végzett munkafeladatok hatékonyságát javító intézkedésre, a vezérigazgató részére történő továbbítása
  • Az üzemi munkafolyamatok minőségi- és élelmiszerbiztonsági teljesítményének hatékonyságát javító intézkedésekre, a vezérigazgató részére történő továbbításra
Elvárások:
  • Élelmiszeripari mérnök vagy technológus végzettség
  • Több éves gyakorlat minőségbiztosítás területen
  • Szorgalmas, dinamikus, precíz
  • Kiváló szervezési, kommunikációs és vezetői készségek
  • Feladat és eredmény orientáltság
  • B jogosítvány és saját gépkocsi
Juttatások:
  • Kölcsönös megfelelés esetén a feladattal arányos juttatási csomag, összeszokott, hatékony csapat várja
  • Letelepedését támogatják
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Modern, szép környezet
Munkavégzés pontos helye:
  • 2900 Komárom
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát