Partnerünk a világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Feladatok:
  • Termelés előkészítése
  • Gépek beállítása, kezelése, kiszolgálása, takarítása
  • Rendszeres mintavétel, minőség-ellenőrzés és az ellenőrzési folyamat dokumentálása
  • A minőségellenőrök által észlelt hibás termékek átvizsgálása, átválogatása
  • Készterméket tartalmazó dobozok mozgatása
  • Gyártási adatok rögzítése az SAP rendszerében
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Éjszakai munkavégzés vállalása (műszakos munkarend)
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó fizikai terhelhetőség
Előny:
  • Gyártó vállalatnál gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes személyi alapbér + Cafetéria
  • Belépési bónusz
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása (kiemelt km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)
Munkaidő:
  • 2 vagy 3 műszak, előre megbeszélt beosztással.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, aktuális magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!