Partnerünk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás. Piacvezetők a magyar dízelmotoros áramfejlesztők területén. Családias jellegű vállalkozásuk új tagját keressük

GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

pozícióba.

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Nagy teljesítményű dízelmotoros készenléti üzemmódú áramfejlesztők (5-3000 kW teljesítményű) helyszínen történő karbantartása, olajcsere, szűrők cseréje
  • Gépészeti hibafeltárás, javítás
Elvárások:
  • Középfokú gépipari végzettség (pl. gépész technikus, gépszerelő, gépkezelő, karbantartó, autószerelő stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • Ipari dízelmotor (Caterpillar, Cummins, Scania, Perkins, Iveco, Volvo, Doosan, Deutz, MTU stb.) és dízel befecskendezési ismeret
  • C és B+E, E jogosítvány
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálnak a pozícióhoz:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Céges autó - magánhasználatra is
  • Vállalati képzések
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon internettel, munkavédelmi eszközök, szerszámok, segédanyagok)
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: budaörsi telephely és a nyugat-magyarországi régió szerviz helyszíneinek látogatása
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombra kattintva!