Partnerünk, a CMS Electronics Hungary Kft., a nemzetközi elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője, bővülő fonyódi üzemébe keresi új kollégáját. Ha szeretnél részt venni a 2025-ben induló izgalmas projektek fejlesztésében, modern technológiákkal dolgozni és egy összetartó, innovatív csapat tagja lenni, akkor jelentkezz most! Az alábbi pozícióba várják a jelentkezőket:

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK

Elvárások:
  • Villamosmérnöki diploma BSC/ MSC
  • Elektronikai fejlesztési területen szerzett széleskörű tapasztalat (PCB design, kapcsolási rajzok és beágyazott szoftverek készítésében)
  • C\ C++, Labview ismeretek
  • Tervező- és fejlesztőprogramokprogramok ismerete (Altium Designer, FreeCAD, LTSpice)
  • Mérési metódusok és tesztberendezések általános ismerete
  • Angol/ Német nyelvtudás
  • Megoldásorientált analitikus gondolkodásmód
Leendő feladataid:
  • Kapcsolási rajzok és nyomtatott áramköri tervek elkészítése specifikációk alapján
  • Műszaki dokumentációk elkészítése
  • Beágyazott rendszerek fejlesztése, üzembe helyezése
  • Közreműködés mérőrendszerek fejlesztésében
Amit kínálnak:
  • Érdekes, változatos és felelősségteljes pozíció autóipari környezetben a Balaton déli partján
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség kapcsolattartás prémium autóipari beszállítókkal
  • Motiváló légkör és munkakörnyezet egy tenni akaró/ sikerorientált csapatban
  • Változatos feladatkör, specializálódhatsz az érdeklődési köröd és erősségeid alapján
  • Étkezési hozzájárulás
  • Versenyképes jövedelem a régióban
  • Lakhatási támogatás Fonyódon vagy környékén

Munkavégzés pontos helye:

  • Fonyód
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar és német/angol nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!