Megbízónk, a nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és egyedi vízgépeket gyártó Ganz EEG Kft. új kollégát keres VIII. kerületi gyárába hosszú távú munkavégzésre az alábbi pozícióba:

ANYAGVIZSGÁLÓ / MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:
  • A forgácsoló- és lemezüzemben készülő alkatrészek és részegységek igazolt gyártásközi ellenőrzése és végátvétele roncsolásmentes anyagvizsgálati módszerekkel (PТ, UT, VT)
  • Gyártási problémák, nem megfelelőségek fellépése esetén a hibaokok megállapításában, a javító intézkedések meghozatalában való közreműködés
  • Nem megfelelő terméklap indítása, nyomonkövetése
  • A megadott gyártástechnológia betartásának ellenőrzése
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (érettségi)
  • Szemrevételezéses anyagvizsgáló – VT1 / VT2, és
  • Folyadékbehatolásos anyagvizsgáló PT1 / PT2, és
  • Ultrahangos anyagvizsgáló UT1 / UT2 tanúsítvány
  • Legalább 2 éves gépgyártás területén szerzett anyagvizsgálói gyakorlat
  • Műszaki rajzolvasás képessége
  • Microsoft Office ismerete
  • Magas motiváltság, precíz, önálló munkavégzés
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú, biztos munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Hozzájárulás a világ számos táján megtalálható erőművek hatékony és biztonságos működéséhez
  • Változatos munka
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest, Kőbányai út 31/b.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését,
küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!