Ha szeretne egy dinamikus és professzionális csapatban dolgozni, ahol új kihívások várják, és ahol kiemelt figyelmet fordítanak a minőségre, akkor ez a lehetőség épp Önnek szól!

Nemcsak szakmai tudását, de vezetői képességeit is kamatoztathatja, miközben inspiráló projekteken dolgozik. Ha készen áll a következő lépésre a karrierjében, ne habozzon tovább – jelentkezzen most!

Partnerünk egy magyar tulajdonú építőipari cég budapesti és Pest megyei munkáinak helyszíni irányításához tapasztalattal rendelkező, főállású munkatársat keres az alábbi beosztásban:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Feladatok:
  • Kivitelezési munkák helyszíni szakmai irányítása, szervezése, felügyelete
  • Alvállalkozói és beszállítói teljesítések ellenőrzése, jóváhagyása
  • Anyagrendelések
  • Műszaki és minőségi előírások betartása
  • Felmérések készítése
  • Elektronikus építési napló vezetése és ellenőrzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség építőipari területen
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat építőipari kivitelezésben, mint építésvezető
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, MS Project) gyakorlott felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, alkalmazkodóképesség
Előnyt jelent:
  • Felelős Műszaki Vezetői képesítés (FMV)
Amit kínálnak:
  • Megfelelő, piaci bért biztosítanak
  • Stabil hátteret
  • Megfelelő műszaki támogatást
  • Fejlődési lehetőséget
  • Biztosítják a munkavégzéshez szükséges eszközöket, munkavédelmi felszerelést, laptopot, céges telefont, tabletet
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest és környéke
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 óra. (Az eseti jellegű hétvégi túlóra kifizetésre kerül.)
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!