Megbízónk társasága egy többségében magyar tulajdonban lévő Cégcsalád tagjaként, több mint negyedszázada a gyógyszeralapanyag-gyártás meghatározó és elismert szereplője nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Munkád eredménye fontos az emberek számára; ha ez Téged is motivál, csatlakozz hozzájuk!

A CF Pharma Kft. hosszútávra keres, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő,
lelkiismeretes, tapasztalt munkatársát a következő munkakörbe:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS
(GYÓGYSZERIPAR/VEGYIPAR)

A Termelési Igazgatóság Technológus csapatába olyan munkatársat várnak, akinek fontos a folyamatos fejlődés, a team munka, az emberi kapcsolatok és a jó munkahelyi légkör. Fő feladata a gyártási folyamatok tervezése, értékelése, a gyártásokhoz szükséges dokumentációk készítése és azok nyomon követese.

Milyen feladatokban számítanak rád?
  • Gyártási folyamatok tervezésében, értékelésében, dokumentálásában és a gyártáshoz kapcsolódó operatív mérnöki feladatok elvégzésében
  • Az előírásoknak megfelelően validálásokban való részvételben, validálási protokoll és validálási riport írásában
  • A gyártási dokumentáció előkészítésében, koordinálásában és ellenőrzésében a GMP, a vonatkozó EHS és egyéb előírásoknak megfelelően
  • Az előírás szerinti gyártástechnológiai lapok elkészítésében, kitöltésének irányításában, felügyeletében és felülvizsgálatában (gyártási, tisztítási, gyártáselőkészítő lapok)
  • Anyagelszámolásban és az anyagigény leadásában
  • Az értékesítési terv nyomon követésében, a termelési terv megvalósulásában, ezeknek a jelentéséknek az elkészítésében, illetve a végrehajtáshoz szükséges dokumentáció elkészítésében
  • A gyártás során szerzett tapasztalataid alapján a technológiai és műszaki fejlődést elősegítő javaslattételben
  • A vevői és hatósági auditokra, inspekciókra való felkészülés ellenőrzésében, illetve a technológiák auditokon való képviseletében
  • A kötelező előírások betartásában, és az ezekhez tartozó oktatások elkészítésében
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Vegyész vagy vegyészmérnöki oklevél és minimum 5 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Validálásban és méret növelésben szerzett tapasztalat
  • MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Teams felhasználói szintű ismeret
  • Magabiztos kommunikáció képes szakmai angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és sokoldalúság
Előnyt jelent, ha:
  • Részt vettél párhuzamos gyártásokban, kézi vezérlésű üzem operatív irányításában
  • Jó probléma megoldó képességgel rendelkezel
  • Tárgyaló képes szakmai angol nyelvtudásod van
Miért jó náluk dolgozni?
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú középvállalkozásnak
  • Ingyenes szakmai, nyelvi és kompetenciafejlesztést kínálnak
  • Versenyképes fizetéssel várnak
  • Teljesítményértékelési és bónusz rendszerük elismeri a jó teljesítményt
  • Egyéni értékelés alapján jutalmazzák, ha kidolgozott javaslattal hozzájárulsz a költségek csökkentéséhez, az energiatakarékossághoz vagy a folyamatok egyszerűsítéséhez
  • Támogatják a vidékiek bejárását
  • Próbaidő után SZÉP-kártya juttatásban részesülsz
  • Születésnapi és házasságkötési pótszabadságot biztosítanak
  • Gyermekek számára nyári táborozást biztosítanak
  • Temetési segéllyel támogatjuk a nehéz helyzetbe került munkavállalóikat
  • Jó a hangulat, támogató a csapat, közösségi programjaikon (közös bográcsozás, garázsvásár, idényjellegű események) kikapcsolódhatsz
Amit még fontos tudnod:
  • Munkádat Budapest IX. kerültében fogod végezni
  • Teljes munkaidőben, technológiához igazodva, rugalmas beosztásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel foglalkoztatnak
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!