Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA Present Group csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

TERMÉKMEGFELELŐSÉGI ASSZISZTENS

Amit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Új kolléga betanítását
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • A termékek körrel kapcsolatos megfelelőség biztosítása, mint REACH, ROHS, EMC, LFGB, ENT71, egyéni védőeszközök, orvosi eszközök MDD, gyertyák, napszemüveg megfelelősége
  • Fent felsorolt Európai Uniós direktívák és standard-ek jogszabályok nyomon követése
  • Kapcsolattartás a bevizsgáló intézetekkel
  • Katalógustermékek bevizsgálási riportjainak és megfelelőségi nyilatkozatainak biztosítása
  • Termékbevizsgáló laboratóriumoktól, illetve beszállítóktól érkező termékbevizsgálási jegyzőkönyvek ellenőrzése, feldolgozása, adatbázisban való kezelése, frissítése
  • Új bevizsgáláshoz árajánlat bekérése, kiértékelése – a bevizsgáláshoz szükséges minták biztosítása
  • Szoros együttműködés a beszerzési osztály munkatársaival és társosztályokkal
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú mérnöki végzettséged van (vegyész, könnyűipari vagy minőségügyi mérnök)
  • Ismered a termékekkel kapcsolatos jogszabályokat, direktívákat és sztenderdeket (REACH, RoHs, EMC, LFGB, EN71 stb.), valamint nem okoz problémát jogszabályok értelmezése, akár angol nyelven is
  • Angol nyelven magabiztosan, tárgyalóképes szinten kommunikálsz, szóban és írásban egyaránt
  • 1-3 év szakmai tapasztalatod van
  • Felhasználó szinten kezeled a Microsoft Office programokat
  • Nyitottság, jó szervezési és multi-tasking készség jellemez
  • Profi vagy az időgazdálkodásban
  • Szereted az adminisztratív és rutinszerű feladatokat
Előnyt jelent:
  • Ruhaiparban, játékgyártásban szerzett tapasztalat
  • GOTS, EUDR, GRS ismeret
  • Laboratóriumi tesztelésben és a kapcsolódó feladatok koordinálásában szerzett tapasztalat
  • FSC területén való jártasság
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed,
a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj partnerünk jelölti adatbázisába,
és töltsd fel szakmai önéletrajzodat!