Partnerünk irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika és irodatechnika, iroda kialakítás-felújítás-belsőépítészet, valamint üzemeltetés-karbantartás fókusszal. Hozzájuk keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
  • A cégcsoport számviteli feladatainak operatív irányítása, gazdasági vezető munkájának támogatása
  • Könyvelési csapat feladatainak szakmai koordinálása, szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal számviteli, pénzügyi és adózási kérdésekben
  • A cégcsoport gazdasági folyamatainak rögzítése, teljes körű könyvelése
  • Mérleg- és eredménykimutatás készítése
  • Éves zárási feladatok, beszámoló elkészítése, könyvvizsgálatban való aktív részvétel
  • Adóbevallások, KSH és egyéb adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
  • Adózási szabályok, vállalkozói számviteli változások nyomon követése, belső szabályzatok karbantartása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, adó tanácsadókkal, hatóságokkal és könyvvizsgálóval
  • Belső riportok és adatszolgáltatások készítése
  • Folyamatok alakítása, optimalizálása
Elvárások:
  • Középfokú gazdasági, mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5-8 év tapasztalat teljes körű könyvelési, adózási területen
  • Naprakész jogszabályi ismeretek
  • Megbízható MS Office (Excel, Word) ismeretek
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség
  • Képesség a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre
  • Precíz, megbízható, proaktív hozzáállás
Előnyök:
  • MS Dynamics Navision vagy Business Central ismeretek
  • Mérlegképes könyvelő regisztráció
  • Bérszámfejtési tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Konszolidációban való jártasság
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • 13.havi bér céges éves eredménytől függően
  • Rendszeres utalás szép kártyára
  • Medicover egészségbiztosítás próbaidőt követően
  • Képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Jellemzően havonta egyszer céges rendezésű, közös programok lehetősége
  • Gyümölcsnap heti rendszerességgel
  • Ingyenesen fogyasztható üdítő, kávé, tea az irodában
  • Home Office lehetősége, heti 2 alkalommal betanulást követően
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Rugalmasság
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, X. kerület
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:00-16:30-ig, de alapvetően rugalmas beosztásban.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!