Ügyfelünk egy gyártó cégcsoport Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei gyáregysége.
Csapatukba keressük most HR területen már gyakorlott munkatársukat az alábbi pozícióba:

HR KOORDINÁTOR

Egyéb juttatás:
  • Évente kétszer bónusz kifizetés
  • Cafeteria

Feladatok:
  • A jászfényszarui telephely HR koordinációja
  • Együttműködés és a kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző és közvetítő cégekkel
  • Külső bérszámfejtő cég támogatása
  • Új- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok kezelése
  • Statisztikai és ad hoc jellegű riportok készítése
  • HR folyamatok folyamatos fejlesztése
  • Kapcsolattartás területi vezetőkkel
  • HR projektek koordinálása
  • Kapcsolattartás nemzetközi HR-es munkatársakkal
  • HR mester-adatbázis fejlesztése
  • Aktív részvétel a vállalati események szervezésében

Elvárások:
  • HR területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, diploma
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás ( szóban és írásban egyaránt fontos)
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek

Munkavégzés pontos helye:
  • Jászfényszaru

Munkarend:
  • H-P 08:00-17:00 (a betanulási időszakot követően heti egy Home Office-ra van lehetőség)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!