Partnerünk az 1998-ban alakult Phobex Kft. mára a sok szereplős hazai szerszámpiac egyik meghatározó nagykereskedőjévé vált. Országosan kiépült képviselői és disztribúciós hálózatuk, és az általuk forgalmazott márkák, a kiskereskedelem egyik hosszú távon megbízható napi szállítójává tette őket. Választékuk a barkács- és szerszámpiac szinte minden igényét kielégítik. Miskolci szerszám és gép szakáruházukba keressük műszaki vénájú, lelkes új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ (Szerszám szakáruház)

Amit kínálnak:
  • Fix alapbér + teljesítmény alapú bónusz
  • Szép kártya
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Stabil vállalati háttér
  • Ingyenes, jól felszerelt edzőterem
  • Barátságos, fiatalos csapat
Amit elvárnak:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős műszaki érdeklődés
  • Készségszintű számítógépes ismeretek
  • Lelkesedés és ügyfélorientáltság
  • Jó problémamegoldó készség
Ami előnyt jelenthet:
  • Szakeladói, értékesítési tapasztalat
  • Szerszámgépek és kéziszerszámok átható ismerete
Általános napi feladatok:
  • Nyitási előkészületek
  • Vevők kiszolgálása
  • Kassza program kezelés
  • Árufeltöltés
  • Polcok rendben tartása
  • Folyó leltár
  • Zárási folyamat
Munkavégzés pontos helye:
  • Miskolc, Andrássy Gyula u 36.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, az üzlet nyitva tartásához igazodva.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!