A Steel-Vent Eger Kft. a hazai olaj- és gázipar egyik meghatározó szereplője. Tevékenységi körük magában foglalja a csővezetékek építését, technológiai szerelést, valamint korrózióvédelmi rendszerek tervezését és kivitelezését. Cégük Egerben, Algyőn és Kardoskúton rendelkezik telephelyekkel, de munkáik az egész ország területére kiterjednek. Bővülő csapatukba keresnek új munkatársat egri telephelyükre az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ / PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:
  • Alvállalkozók felkutatása és versenyeztetése, a szerződések elkészítése és menedzselése
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel, megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Árajánlatok bekérése, ártükrök készítése, költségvetések elkészítése és felterjesztés döntéshozatalra
  • Anyagrendelések összeállítása, megrendelések bonyolítása
  • E-építési napló vezetése és adminisztratív feladatok ellátása
  • Teljesítési igazolások elkészítése, alvállalkozói munkák ellenőrzése
  • Projektköltségek ellenőrzése, utókalkuláció készítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és alvállalkozókkal
  • Dokumentációs feladatok, például műszaki átadás-átvételi dokumentumok készítése
Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • Műszaki menedzseri végzettség
  • TERC költségvetés-készítő program ismerete
  • AutoCAD vagy más CAD programok ismerete
  • Kivitelezési tapasztalat, vegyipari építési projektekben szerzett jártasság
Amit kínálnak:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés és parkoló a cég dolgozói részére
  • Rendezett, családias munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is várják
Munkarend:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Munkavégzés pontos helye:
  • Eger, Kistályai út 12/B.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!