Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, 100% magyar tulajdonban levő cég. Meghatározó szerepet tölt be a természetes élelmiszeripari összetevők és adalékanyagok forgalmazásában. Kereskedelmi csapatának bővítése céljából keressük új munkatársuk az alábbi pozícióba

ÉLELMISZERIPARI MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Meglévő ügyfelek rendszeres látogatása, kapcsolatok erősítése, emellett új üzleti kapcsolatok kiépítése
  • A termékválaszték karbantartása és bővítése az igények és lehetőségek tükrében
  • Új termékek bevezetése, promóciók kidolgozása
  • Tudományos/szakmai, hatósági és üzleti információk gyűjtése, piackutatás végzése, konkurencia elemzése
  • Szakmai prezentációk készítése és tartása ügyfelek részére
  • Próbagyártásokon való részvétel
  • Termék minőségi problémák kivizsgálásában való részvétel
  • Aktív részvétel az éves szerződések előkészítésében, tárgyalásában, megvalósulás nyomon követésében
  • Beszámolók készítése, partner illetve termékszintű kimutatások rendszeres frissítése
Elvárás:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség élelmiszeripari szakirányon, melyet más, a szakmába illő felsőfokú végzettséggel és munkakörnek megfelelő szakmai tapasztalattal lehet kiváltani
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Kiváló értékesítési, tárgyalási és prezentációs készség
  • Kreatív strukturált gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás vezető engedély
Előny:
  • Legalább 3 éves élelmiszeripari tapasztalat, gyártás/kereskedelem területén
  • Tejipari szakvégzettség, -ismeretek, -gyakorlat
  • Élelmiszeripari adalékanyagok kereskedelmében szerzett tapasztalat
  • Győr-Moson-Sopron megyei vagy Nyugat-magyarországi lakhely
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés egy stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív környezetben
  • Céges autó + telefon és laptop
  • Folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Változatos, mozgalmas munkakör

Egyéb információk:

  • Munka végzés helye: az ország egész területe Székhely: Mosonmagyaróvár, Telephely: Budapesten

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!