Partnerünk a Shoptec a fémfeldolgozás specialistája. Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte. Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek dolgoznak.

„Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartjuk ezt, ez gazdagít bennünket, és tesz azzá, akik vagyunk.”

Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük?
Ha igen, akkor várják jelentkezésed a következő munkakörbe:

TERMELÉSVEZETŐ

A feladatok a következők:
  • A termelési területek gördülékeny működésének támogatása, optimalizálása
  • Költséghatékony termelés megvalósítása a dolgozók, gépek, berendezések és technológiák megfelelő kombinációjával
  • Termelési feladatok teljes körű irányítása, fejlesztése és ellenőrzése mutatószámrendszer üzemeltetésével
  • Termelési tervek elkészítése a rendelkezésre álló kapacitás, termékmix, műveleti idők, határidők, raktárkészlet és az alapanyag beszerzési idejének figyelembevételével
  • A napi és a heti gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, eltérések esetén intézkedések indítása a gyártási terv megvalósulása érdekében
  • Az átfutási idők, szűk keresztmetszetek csökkentése; optimalizáló, javító intézkedések kezdeményezése
  • A termeléshez kapcsolódó műveletek, gyártási és gyártási problémamegoldó módszerek folyamatos megismerése, optimalizálási lehetőségek felkutatása és beépítése, különös tekintettel az új termékeknél
  • Gyártási minőség folyamatos javítása
  • Azonnali intézkedések alkalmazása az előírásoktól eltérés, minőséget és a munkabiztonságot veszélyeztető események esetén
  • A gyártás során az előállított termékek darabszámának véletlenszerű ellenőrzése, az ellenőrzést végző kollégák munkájának kontrollálása
  • Munkafegyelem betartása, és betartatása
  • Munkabiztonsági utasítások betartatása, a szükséges munkabiztonsági eszközök használatának ellenőrzése
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív német/angol nyelvtudás
  • Fémipar területén szerzett 5-10 éves tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Amit cserébe Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalat
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakör, fiatalos csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
Munkavégzés pontos helye:
  • Csót
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!