Partnerünk, egy közel 30 éves múltra visszatekintő családi tulajdonú vállalat, amely tavaly nyitotta meg ultramodern áruházát. Bemutatótermük 3000 m²-en kínál széles választékban építőanyagokat, válogatott spanyol és olasz burkolatokat, prémium minőségű szanitereket, valamint saját gyártású nyílászárókat. A Hofstädter Építőanyag Centrum Kft. a piac vezető szereplője, amely több évtizedes tapasztalatával magas színvonalú megoldásokat nyújt mind kisebb lakossági, mind nagyobb kivitelezési projektekhez. Most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

BURKOLAT ÉS SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ

Leendő feladataid:
  • Prémium minőségű burkolat és szaniter termékek értékesítése
  • Napi kapcsolattartás vásárlókkal
  • Testre szabott ajánlatok és tervek készítése
  • Vevői utógondozás
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció kezelése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Értékesítői tapasztalat
  • Kereskedelmi attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office magabiztos használata
  • Precizitás
  • Proaktivitás
  • Csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés
Előnyt jelent a Számodra:
  • Kereskedelmi végzettség
  • Iparág, termékek átfogó ismerete
  • ViSoft program ismerete
  • Műszaki érdeklődés
Amit kínálnak Neked:
  • Értékesítői jutalék
  • Pontos és versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Magyarország egyik legnagyobb burkolat bemutatótermében történő munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Részvétel külföldi kiállításokon
  • Professzionális gyártói oktatások
Munkavégzés pontos helye:
  • 2083 Solymár, Valkó út 8.
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig: 08:00-17:00 óráig (minden 2. szombat 08:00-12:00-ig, helyhez kötött)
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!