Partnerünk kiskunhalasi gyártóbázisú Ganzair a magyar kompresszortechnikai piac vezető szereplője. Az energiaszektor egyik legígéretesebb területén, a hidrogéntechnológiában a hazai ipari méretű zöld hidrogén projektek részére hidrogéntermelő egységek beszállítója. Az innovatív és dinamikusan bővülő Ganzair új munkatársat keres budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

KONTROLLER
(Budapest)

Feladatok:
  • Stratégiai és operatív kontrolling folyamatának kiépítése
  • Forgalmi riportok (heti, havi) készítése
  • Gyártási, rezsi, személyzeti, illetve egyéb költségek monitorozása, elemzése
  • Éves pénzügyi terv összeállításában való közreműködés
  • Terv-tény, forecast és jövedelmezőségi elemzések készítése
  • Bevételeket mutató riportok készítése, bevételek elemzése
  • Költség-, fedezet-, és eredménykalkulációs eljárások bevezetése
  • Költségkalkulációk készítése, költségek elemzése
  • Részvétel költségoptimalizálási projektekben
  • Folyamat benchmarking
  • Fogyó- és állóeszközök felhasználásának monitorozása
  • Ad hoc adatszolgáltatás és elemzések készítése
  • Döntéselőkészítői anyagok és vezetői prezentációk készítése
  • Pályázatok költségvetésének és pénzügyi elszámolásának készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodás
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Minimum B2 szintű angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
  • Magyar tulajdonú jövőálló vállalat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Munkarend:
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!