Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTÉSI ÜGYINTÉZŐ
(HR feladatokkal)

Feladatok:
  • Bérszámfejtés, TB ellátások számfejtése
  • Toborzási-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel
  • Interjúk leszervezése, azokon részvétel
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Belépési folyamatnál előforduló adminisztráció elvégzése
  • Kilépő munkavállalókkal kapcsolatos számfejtés/dokumentumok elkészítése
  • A területen lévő adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • Legalább középfokú társadalombiztosítási és bérügyintézői végzettség
  • 1-3 éves ügyfél kezelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség
Amit ajánlanak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Közvetlen, barátságos kollégák
  • Napi 1 meleg étkezés és SZÉP kártya
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzés
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!