Partnerünk, az amerikai tulajdonosi hátterű Hungary Enbi, mely világviszonylatban vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, nyomtatók, valamint csomag, jegy és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek, valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének és hangszigetelések gyártásában. Az alábbi pozícióba keresünk hozzájuk új munkatársat:

JUNIOR KONTROLLER

Feladataid:
  • Riportok készítése a vezetői döntések előkészítéséhez
  • Pénzügyi kimutatások, elemzések, árkalkulációk készítése (STD vs ACT)
  • Futó és új projektek támogatása, adatszolgáltatás, elemzések készítése, visszacsatolás
  • Társosztályokkal való együttműködés információkérés és adatszolgáltatás
  • Termelési tevékenység támogatása vállalati irányítási rendszer segítségével
  • SAP BO rendszeren belül standard riportok szerkesztése, igény szerint új riportok létrehozása
  • Közreműködés heti, havi és éves pénzügyi zárásokban
  • Heti és havi riportok és KPI-ok készítése és frissítése
  • Aktív részvétel a számviteli és pénzügyi folyamatokban
  • Könyvvizsgálatban való részvétel
  • Adategyeztetés a kapcsolt vállalkozásokkal (IC)
  • Üzleti terv készítésében való aktív közreműködés
  • KSH adatszolgáltatás
Szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (+német előny)
  • Adójogszabályok megfelelő szintű ismerete
  • 1-2 év tapasztalat, de pályakezdő is lehet
  • Proaktív, precíz és munkájára igényes
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tud csapatban dolgozni
Amit ajánlanak:
  • Önálló, érdekes munka
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Jó munkahelyi légkör egy motivált és barátságos csapattal
Munkavégzés pontos helye:
  • Rétság, Nógrád vármegye
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el ANGOL nyelvű önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!