Partnerünk a SWARCO, melynek székhelye Ausztriában található - 3800 szakértő munkatárssal, nemzetközi termelési létesítményekkel, irodákkal és partnerekkel rendelkezik. Magyarországon piacvezető a zárt parkolórendszerek területén. Teljes körű megoldást kínálnak a városi forgalomirányítás, parkolási rendszerek, autópálya és alagút menedzsment és tömegközlekedés terén. A közúti infrastruktúrával összekapcsolják a járműveket, segítenek az elektromos jármű töltési infrastruktúra kialakításában. Dolgozz multinacionális háttér biztonságában, de barátságos, emberléptékű csapatban. Legyél jelentős épületek, plázák, sport és kulturális létesítmények zavartalan parkolási élményének megvalósítója az alábbi pozícióban:

PARKOLÁSI SZERVIZ VEZETŐ

Leendő feladatok:
  • Szerviztechnikus csoport operatív irányítása
  • Javítási és karbantartási feladatok menedzselése, ütemezése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés az ügyfelekkel
  • Szerviz raktárkészlet szinten tartása

Elvárások:
  • Középfokú villamos vagy informatikai jellegű végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat, és legalább 2 év vezetői tapasztalat 5 fős csoport vezetésében
  • Tárgyalási képesség akár komoly ügyfelek magas szintű vezetőivel is
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
  • Gyengeáramú rendszerek, IT hálózatok, Linux ismerete

Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő mozgóbér
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Utazási költség térítés havi bruttó 12000 Ft
  • Étkezési hozzájárulás havi bruttó 8000 Ft
  • SZÉP kártya éves utalás a vállalati célok elérése esetében
  • Határozatlan idejű teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Ingyen kávé, munkába járási támogatás, ingyenes parkolási lehetőség

Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest X. kerület.

Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 06:40 - 15:00 óráig.

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!