Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég budapesti irodájába
főállású munkatársat keres a következő pozícióba:

PÉNZÜGYI VEZETŐ
(TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐI FELELŐSSÉG)

Fő feladatok:
  • Az éves mérlegbeszámoló, eredménykimutatás, a szöveges beszámoló, az éves üzleti jelentés, társasági adóbevallások, iparűzési adóbevallások elkészítése a könyvvizsgálóval együttműködve
  • A havi, negyedéves és éves pénzügyi jelentés elkészítése és benyújtása az anyavállalat részére
  • Az állami költségvetéssel szemben fennálló kötelezettségek nyilvántartása és teljesítése
  • Számlák, bankbizonylatok és pénztárbizonylatok rögzítése helyi törvényeknek megfelelően
  • Adóbevallások elkészítése és benyújtása, az adófolyószámlák egyeztetése, a hatósági befizetések rendezése
  • Havi, negyedéves és éves vegyes feladások előkészítése és könyvelése
  • A munkáltató bérelszámolási feladatainak elvégzése
  • A Vállalat kintlévőségeinek kezelése
  • Adók, járulékok, szállítói követelések határidőben történő fizetése
  • Statisztikai jelentések elkészítése
  • A számviteli és költségelemzések elvégzése a vállalat vezetői számára
Az állásbetöltéséhez szükséges:
  • Középfokú mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 10 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Számviteli és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • Adóbevallás készítésben és főkönyvi zárásban szerzett tapasztalat
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP (S4HANA) vállalatirányítási rendszer ismerete
  • IFRS ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás
Megbízónk az alábbi juttatási csomaggal várja:
  • Versenyképes fizetés
  • Heti 2-3 nap Home Office lehetőség
  • SZÉP kártya
  • Csoportos betegség- és balesetbiztosítás
  • Magánnyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Cégpolitikájuk előtérbe helyezi a család és munkahely közötti egyensúly megteremtését
  • Hosszú távra terveznek munkatársaikkal
  • Stabil a vállalati háttér
  • Modern munkahelyi környezet
  • Céges vacsorák, csapatépítők
Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • Budapest
  • Rugalmas munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, BRUTTÓ bérigénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!