Partnerünk építőanyagok forgalmazására és korszerű építési technológiákra specializálódott. Széles termékkínálattal rendelkeznek, beleértve a gipszkartonokat, szigetelőanyagokat, álmennyezeti rendszereket és különböző szerkezetépítési megoldásokat. A vállalat nagy hangsúlyt fektet az energiahatékonyságra és a környezetbarát építési megoldásokra, például hő- és hangszigetelési rendszerekre.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

pozícióba.

Értékesítőként a következő feladatok várnak rád:
  • Magas- és mélyépítési építőanyagok értékesítése ( pl.: szárazépítészeti rendszerek, falazóelemek, homlokzati rendszerek)
  • Műszaki szaktanácsadás nyújtása
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új partnerek felkutatása
  • Ajánlatkészítés és prezentációk megtartása
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • Piaci trendek és versenytársak figyelése
  • Statisztikák készítése a vezetőség számára

A pozíció betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség - műszaki vagy ideálisan magas vagy mélyépítő technikus
  • Legalább 1 éves tapasztalat az építőanyag-kereskedelemben
  • Termékismeret és értékesítési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Előnyként tekint rá partnerünk:
  • Felsőfokú végzettség (építészmérnök, építőmérnök)
  • Német és / vagy angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • A következő évtől 13. havi fizetés
  • Bónusz a forgalom és a KPI-ok teljesítése alapján
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Csapatépítő rendezvények
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
Egyéb információk:
  • Iroda: IV. kerületi vagy IX. kerületi iroda - országosan akár ügyfelek és projekthelyszínek látogatása
Csatlakozz egy lendületes csapathoz, és légy részese az építőipar egyik vezető szereplőjének! Küldd el friss önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!