Csatlakozz te is egy stabil, környezetvédelemre fókuszáló vállalatcsoporthoz
ADÓZÁSI ÉS SZÁMVITELI MUNKATÁRS pozícióban!

Főbb feladatok:
  • Napi könyvelési feladatok önálló elvégzése
  • Analitikus nyilvántartások egyeztetése, a zárlati kimutatások határidőre történő elkészítése
  • Pénzügyi és számviteli folyamatok teljes körű ellátása, támogatása
  • Havi, negyedéves, és éves zárási feladatok ellátása
  • Könyvvizsgálatokon történő aktív közreműködés
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Adóbevallások, bejelentések, önellenőrzések összeállítása
  • Állásfoglalások készítése és véleményezése
  • Adózási szabályok, törvényi változások naprakész ismerete, változások nyomon követése
Elvárások:
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3-5 év adózási és/vagy számviteli tapasztalat
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete.
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú számviteli vagy közgazdasági végzettség
  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett tapasztalat
  • Adószakértői, adótanácsadói szakképesítés és tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerek (Navision) ismerete
Szükséges készségek:
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, rugalmasság
  • Probléma-megoldó képesség
Amit kínálnak:
  • Színvonalas, barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!