A szellemi tulajdon oltalmának területén 75 éves tapasztalattal rendelkező és a piacon tartósan vezető pozícióval bíró Danubia Szabadalmi és Jogi Iroda Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SZABADALMI ÜGYVIVŐ-JELÖLT

Főbb feladatok:
  • Belföldi és külföldi iparjogvédelmi bejelentések előkészítése, jogi képviselet ellátása iparjogvédelmi hatóságok előtt
  • Szellemi tulajdonjogok érvényesítése a magyar hatóságok előtti eljárásokban
  • Iparjogvédelmi adatbázisokban kutatások végzése, szakvélemények készítése
  • Szakmai publikációk írása, szakmai továbbképzéseken való részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség (MSc)
  • Legalább középfokú, magabiztos aktív angol nyelvtudás
  • 0-5 éves munkahelyi tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Erős kooperációs képesség
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Ügyfél-orientáltság
  • Nyitott, pozitív, lojális személyiség
  • A munkához szükséges speciális tudásanyag hatékony elsajátítása
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Iparjogvédelmi szakképesítés
  • Német vagy francia nyelv alapfokú ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés, stabil munkahely
  • Érdekes és érdemi szakmai munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Heti 38 órás teljes munkaidő
  • Kulturált munkakörnyezet a város szívében, a Bazilika mellett
  • Kellemes munkahelyi légkör, támogató vezetőség
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, Home Office lehetőséggel.
Munkavégzés pontos helye:
  • 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 16.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar és angol nyelvű önéletrajzát és angol nyelvű motivációs levelét az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!