"Szeretnéd felfedezni az adatok mögött rejlő történeteket, és stratégiai döntésekben szerepet játszani?
Izgat a kihívás, hogy összetett problémákat oldj meg és közvetlen hatást gyakorolj egy vállalat sikerére?
Szeretnél egy olyan pozícióban dolgozni, ahol szakértelmedet széleskörűen elismerik?

Ha a válaszod igen ezekre a kérdésekre, és készen állsz arra, hogy szakmai tudásoddal formáld a vállalat sikerét, akkor ne habozz – jelentkezz most!"

Ügyfelünk globális piacvezetőként a legmodernebb emelő- és anyagmozgatási megoldásokat kínálja. Több mint 100 évnyi innovációval és tapasztalattal a hátuk mögött, céljuk, hogy biztonságosabb, hatékonyabb és fenntarthatóbb megoldásokat nyújtsanak ügyfeleiknek, bárhol is dolgoznak a világban. Náluk minden egyes emelés számít, és minden mozdulat különleges jelentőséggel bír.

Több mint 50 országban, 16 000 szakemberükkel dolgoznak nap mint nap azon, hogy az iparág élvonalában maradjanak.

Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

FP&A ANALYST

Feladataid közé tartozik:
  • Rendelések, eladások, árrések és pénzügyi mutatók elemzése.
  • Havi zárásokban való részvétel, előrejelzések és stratégiai tervek támogatása.
  • Eltérések elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása.
  • Pénzgyűjtési folyamatok kezelése, hitelpolitika fenntartása, valamint autóflotta kezelés.
Mit keresünk benned?
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség közgazdaság területén,
  • Legalább 3 év tapasztalat az alábbi területek valamelyikén:
    • Pénzügyi elemző vagy pénzügyi jelentéskészítés egy nemzetközi vállalatnál VAGY
    • Pénzügyi elemző vagy pénzügyi jelentéskészítés egy nagyobb magyar cégnél VAGY
    • Üzleti kontroller vagy FP&A pozíció szolgáltató központban (SSC),
  • Angol nyelvtudásod erős, és könnyedén kommunikálsz ezen a nyelven.
  • MS Office ismeretek.
Előnyt jelent, de NEM feltétele a pozíció betöltésének:
  • SAP, Siebel, Onestream ismerete,
  • Auditori tapasztalat.
Miért jó náluk dolgozni?
  • Inspiráló munkakörnyezet: Nem csupán egy pozíció, hanem lehetőség arra, hogy nemzetközi szinten formáld egy vezető vállalat jövőjét.
  • Folyamatos szakmai fejlődés: Tréningek, támogatás és karrierépítés egy dinamikus csapatban.
  • Kiegyensúlyozott élet: Versenyképes fizetés, otthoni munkavégzés lehetősége, cafeteria juttatások és egészségügyi biztosítás.
Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig

Csatlakozz hozzájuk, ahol a szakértelem, a biztonság és a fenntarthatóság áll a középpontban.

Ha szeretsz kihívásokkal szembenézni és változást hozni, akkor itt a helyed!
Küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, és légy részese partnerünk globális sikertörténetének!