Partnerünk a több mint 50 éve sikeresen működő MEDIKÉMIA Zrt. a Dél-Alföldi régió egyik legnagyobb, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő vegyipari fogyasztási cikkeket gyártó vállalata. Generációváltás miatt keressük új munkatársukat a következő munkakörbe, ahol minden tudást átvehet elődjétől:

MARKETING ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ

Feladatok:
  • A vállalat teljes belföldi és külföldi értékesítésének irányítása, szervezése, fejlesztése
  • A marketing-értékesítési csapat irányítása, motiválása
  • Kapcsolattartás a kulcsvevőkkel, részvétel a belföldi és külföldi vevő partnerekkel folytatandó tárgyalásokon
  • Vevői szerződések kialakítása, megkötése
  • Árak és partner kondíciók menedzselése
  • A marketing és promóciós munka irányítása
  • A társaság éves és hosszabb távú marketing-értékesítési terveinek összeállítása
  • Marketing és értékesítési költségek tervezése, elemzése
  • A rövid- és középtávú előrejelzési rendszer irányítása, ellenőrzése termékenként
  • Értékesítési riportok készítése, elemzése és prezentálása
  • Termékportfólió fejlesztés, karbantartás, javaslatok a termékfejlesztési irányokra
  • Az értékesítés eredményességének, jövedelmezőségének folyamatos elemzése
  • Új belföldi és export üzleti lehetőségek felkutatása
  • Piackutatás, konkurencia elemzés
  • A cég képviselete hazai és nemzetközi szakmai rendezvényeken

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, gazdasági)
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat a kereskedelem/értékesítés területén
  • Tárgyalóképes, magas szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű informatikai, elemzési tapasztalat (MS Office ismeretek)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, proaktív munkavégzés, stratégiai gondolkodás
  • Ambiciózus, megoldás orientált gondolkodás
  • Határozott, magabiztos fellépés

Előnyt jelent:
  • Külkereskedelmi végzettség
  • Export értékesítés irányításában, szervezésében szerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem, eredményfüggő bónusz
  • Stabil, megbízható, piacvezető cégnél hosszútávú szakmai fejlődési lehetőség
  • Üzemi gépkocsi hivatalos és magáncélú használata térítésmentesen
  • Együttműködő, tapasztalt, stabil értékesítési csapat

Munkavégzés pontos helye:
  • 6728 Szeged, Zsámbokréti sor 1/A.

Munkaidő:
  • Kötetlen.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát és munkakezdésének lehetséges idejét az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!