"Senior Folyamatmérnök – Csatlakozz ügyfelünkhöz, ahol a hagyomány és az innováció találkozik!"

Ügyfelünk, több mint 30 éve elkötelezetten dolgozik azon, hogy friss, ízletes és minőségi pékárut kínáljon vásárlóinak. Családi vállalkozásként indultak, és mára az ország egyik vezető pékségévé nőtték ki magukat. Büszkék arra, hogy a hagyományos értékeket ötvözik a legmodernebb technológiákkal, így teremtve meg azt a kiváló minőséget, amelyet ügyfeleik elvárnak tőlük.

Náluk minden termék gondos kézműves munkával és prémium alapanyagok felhasználásával készül, legyen szó friss kenyerekről, ropogós péksüteményekről vagy különleges finomságokról.

Csapatuk minden tagja elhivatott, lelkes és folyamatosan törekszik arra, hogy újabb és újabb ötletekkel gazdagítsa kínálatukat.

Ha szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol értékelik a kreativitásodat, tisztelik a hagyományokat és folyamatosan fejlődni akarsz egy támogató csapat részeként, akkor náluk a helyed!

Csatlakozz hozzájuk, mint:

SENIOR FOLYAMATMÉRNÖK

Milyen feladatok várnak rád?
  • Aktív részvétel a termelési és csomagolási folyamatfejlesztési projektekben,
  • Folyamattervezés és -fejlesztés, új ötletek megvalósítása,
  • Új, izgalmas termékek bevezetésének támogatása,
  • Kapacitástervezés és -elemzés, hogy mindig hatékonyak legyetek,
  • A gyártóberendezések technológiai támogatása és korszerűsítési javaslatok bevezetése,
  • Projektek előkészítése és ütemezése a vállalat központi és gyári csapatával együttműködve,
  • Munkautasítások és gyártási dokumentumok létrehozása és frissítése,
  • Az új technológiák és folyamatok beillesztése a termelésbe, valamint a dolgozók képzése.
Kit keresünk?
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van mérnöki területen (preferáltan gépész-, folyamat-, vagy élelmiszermérnök),
  • Legalább 5 - 8 év szakmai tapasztalattal rendelkezel folyamatmérnökként vagy gyártástámogató mérnökként gyártóvállalatnál,
  • Bizonyított eredményekkel bírsz a termelési hatékonyság javításában,
  • Jól olvasod a műszaki rajzokat, és az MS Office programokat magabiztosan használod,
  • Angol nyelvtudásod erős, és könnyedén kommunikálsz ezen a nyelven.
Előny, de NEM feltétele a pozíció betöltésének:
  • Több éves szakmai tapasztalat élelmiszeripari gyártóvállalatnál.
Amit a jó munkáért cserébe kapsz:
  • Versenyképes, tapasztalatodnak megfelelő fizetés,
  • KPI alapú bónusz rendszer,
  • Modern munkakörnyezet, ahol a fejlődés és a támogatás kulcsfontosságú,
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy biztos lábakon álló vállalatnál.
Munkavégzés helye: Eger

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 óra

Ha inspirál a lehetőség, és szívesen dolgoznál egy innovatív, előremutató csapatban, ne habozz!

Küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, és légy részese a jövő meghatározó iparának!