Partnerünk a WellElektro Kft. jogelődje révén már 16 éve stabilan működő vállalkozás. Fő tevékenységi köreik a villamos berendezésgyártás, épületgépészeti automatikához, okos otthonhoz tartozó szakkivitelezés, valamint lakás és ipari villanyszerelés. Szolgáltatásaikat országszerte nyújtják, többek között olyan ikonikus épületeken dolgoztak, mint a Richter Gedeon gyógyszergyár, a Budai Irgalmasrendi Kórház, a győri RQ Vízi Élménypark, vagy a Budai Vár egyes épületei.

Várják jelentkezésed a következő munkakörbe:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Pénzügyesként az ügyvezető közvetlen beosztottjaként önállóan fogod végezni a WellElektro Kft. pénzügyi adminisztrációját az irodavezető, a külsős könyvelő és bérszámfejtő, valamint a Welltech csoport pénzügyes csapata szakmai segítségével.

Szakmai kihívások:
  • Teljeskörű pénzügyi adatszolgáltatás a külsős könyvelő részére, beleértve a kimenő számlák készítése, iktatása, a bejövő számlák ellenőrzése, iktatása, pénztár kezelése, havi készletmozgások jelentése
  • Bérszámfejtőknek havi és eseti adatszolgáltatás: munkavállalói adatok nyilvántartása
  • Banki utalási rendszer kezelése
  • Közreműködés a havi és éves zárásokkal kapcsolatos teendőkben
  • Riportok készítése (cash flow, terv, forecast, projekt kontrolling, statisztika)
  • Egyéb ad-hoc, pénzügyi adminisztrációval kapcsolatos feladatok
Az ő jelöltjük vagy, ha:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettséggel és 3 év munkatapasztalattal rendelkezel
  • MS Office program csomagot magabiztosan használod
  • Pontos, precíz munkát végzel és jól priorizálsz
  • Önállóan és csapatban is szeretsz dolgozni
Előnyként értékelik:
  • Az építőipari cégben szerzett tapasztalatot
Amit kínálnak Neked:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség alkalmazotti jogviszonyban
  • Budapesti tömegközlekedési bérlet
Munkavégzés pontos helye:
  • 1144 Budapest, Rátót utca 18-20.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!