Partnerünk a Hidria Kft. több, mint 50 éves hagyományokkal büszkélkedhet autóipari és ipari technológiai megoldások előállításával. A jelen piaci helyzetben is stabil beszállítói a főként autóiparban tevékenykedő partnereiknek. A gyöngyösi gyáregységük ezen termékek stancolásával és porszórásával foglalkozik, ahová várják az új kollégájukat is, aki a meglévő és új projektek kapcsán hamar felveszi a fonalat. Ha szereted a kihívásokat, ne habozz jelentkezni az alábbi pozícióba:

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Főbb feladatok, munkák:
  • Fémmegmunkáló gépek napi használata: fúrógép, síkköszörű, eszterga, kézi szerszámok
  • Többfészkes keményfémbetétes/hidegstanc szerszámok javítása és karbantartása
  • Műszaki rajz olvasás
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Napi szintű riportálás és műszakátadás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki végzettség: középfokú (szakmunkás)
  • Minimális mechatronikai és pneumatikai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Excel, email)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Probléma megoldó készség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Gépi forgácsoló, szerszámkészítő, lakatos munkakörben tevékenykedett
  • Fémipari végzettség
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
Amit kínálnak Számodra:
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Feltételes bónusz rendszer
  • Munkaruha biztosítása (első naptól)
  • Tervezhető munka (8 órás munkarend, heti váltásokban)
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Családias légkör
  • Saját őrzött parkoló
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!