Megbízónk, a Splendid Design Kft. egy 24 éves múlttal rendelkező, prémium kaputechnikai rendszerek és ajtók, valamint egyéb épületgépészeti megoldások forgalmazásával és telepítésével foglalkozó vállalkozás. Hosszútávú munkahelyet biztosítanak, ahol a munkatársakat stabil alapfizetés, jó prémium és kiszámítható munkavégzés várja. Jelenleg csapatuk bővítése céljából keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

KAPUSZERELŐ (VILLAMOSSÁGI TERÜLET)

Feladatok:
  • Garázskapuk, kerti kapuk és kapunyitó meghajtások, központi porszívó készülékek szervizelése és karbantartása, valamint telepítése
  • Szervizes munkák felmérése
  • Saját szerviz autó rendben tartása és takarítása
  • Havi 1-2 hétvégi és esti szervizes ügyelet ellátása
Elvárások:
  • Villamossági szerelő végzettség
  • Elektronikai alapismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Jó fizikum
Előnyt jelent:
  • Szervizes munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Kaputechnikai ismeretek
  • Hegesztési ismeretek
Amit cserébe kínálnak:
  • Nettó havi bér: 450.000 Ft + teljesítménybér
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruha biztosítása
Munkaidő:
  • 1 műszak, hétfőtől – péntekig
Munkavégzés helye:
  • Érd és kb. 80km-es körzete
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!