Megbízónk egy 33 éves cég, amely ipari szerelvények és tömítések hazai forgalmazójaként neves gyártók kizárólagos képviseletét látja el Magyarországon. Dél-budai, 22. kerületi telephelyük csapatába keresünk téged az alábbi pozícióra, ha szívesen köteleznéd el magad hosszabb távra:

RAKTÁROS - ELADÓ

Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Műszaki affinitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Office programok)
  • Lendületes munkavégzés (önállóan és csapatban egyaránt)
  • Jó alkalmazkodó készség
  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német (legalább alapfokú) nyelvtudás
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Tanulási vágy
Előnyt jelent:
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
Az alábbi feladatokkal bíznak majd meg napi szinten:
  • Rendelések készítése
  • Raktári teendők ellátása
  • Adminisztratív feladatok ellátása a belső vállalatirányítási rendszerben
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Vevők eseti közvetlen kiszolgálása
  • Áruszállítás (esetenként külföldön is)
Amit partnerünk nyújt:
  • Sikerorientált csapat
  • Anyagi megbecsülés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Rendszeres továbbképzések
  • Csapatépítők
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!