Megbízónk egy vezető vállalat a méréstechnikai és geometriai mérettűrések (GD&T) elemző szoftverek fejlesztésében. Több mint 30 éve foglalkoznak a metrológiával és a mérettűrések tervezésével, amelyek révén világszerte segítik a gyártókat a költségek csökkentésében és a minőség javításában.

Szoftverek lehetővé teszik, hogy a gyártási folyamat során a CAD-modelleket és mérési adatokat összekapcsolják, majd automatikusan kiértékeljék a tűréseket. Termékeiket az autóiparban, az űrkutatásban, a védelmi iparban és az orvostechnikai eszközök gyártásában is használják.

Fejlesztői csapatuk új tagját keressük

MEDIOR/SENIOR .NET FEJLESZTŐ

pozícióban.

Feladatok:
  • Mérőgépek vezérlőszoftverének fejlesztése .NET/C# alapokon (backend és UI WPF technológiával)
  • Együttműködés az amerikai fejlesztőcsapattal és a tesztelőkkel
  • Hardver-szoftver integráció és valós idejű adatfeldolgozás támogatása
  • Aktív részvétel agilis fejlesztési folyamatokban (Scrum/Kanban)
  • Technikai problémák megoldása, optimalizálás
Elvárások:
  • Programozó/informatikai területen szerzett végzettség
  • Legalább 3 év .NET/C# fejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • WPF-fel szerzett jártasság
Előnyt jelent:
  • Gyártásban/gépiparban szerzett tapasztalat
  • 3D-s grafikus alkalmazási tapasztalat
Juttatások:
  • Megállapodás szerinti bérezés, amely a teljesítményeddel és piaci trendekkel összhangban áll
  • Éves teljesítménybónusz rendszer
  • Munkábajárás támogatása
  • Szakmai képzések támogatása
  • Heti foci, gokart versenyek és pizza estek, amelyek során a kollégákkal építheted a közösséget
  • A kiválasztási folyamat részeként akár próbanapon is részt vehetsz, hogy megtapasztald a munkahelyi környezetet
Munkavégzés helye:
  • Budapest 11. kerület (Alle Bevásárlóközpont közelében)
Munkaidő:
  • Rugalmas kezdés, 8 óra (törzsidő: 10:00-15:00)
  • Home office lehetőség próbaidő után, pénteki napokon
Amennyiben szívesen hozzájárulnál a vállalat vezető szoftvertermékeinek fejlesztéséhez és továbbfejlesztéséhez várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!