Partnerünk, a Pénzjegynyomda Zrt., több mint százéves tapasztalattal a biztonsági nyomtatványok, okmányok, értékpapírok és személyazonosító okiratok terén, Magyarország meghatározó biztonsági nyomdája. Az ország egyetlen bankjegygyártójaként és az egyik legnagyobb hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó vállalatként biztosítja a legmagasabb szintű megbízhatóságot és technológiai fejlettséget. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Leendő feladatok:
  • Félkész- és késztermékek, kiszállítandó alapanyagok, valamint érkező anyagok átvétele, anyagok tárolása, nyilvántartása
  • Be- és kiszállítások megszervezése és a szükséges adminisztráció biztosítása, folyamatos egyeztetés a szállítókkal, raktárakkal és ügyfelekkel
  • Havi összesítések, adatok egyeztetése a szállításokkal kapcsolatban
  • Eseti, helyettesítési jelleggel számlázási feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3 év logisztikai gyakorlat/tapasztalat
  • Magabiztos MS Office használat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
Amit kínálnak:
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Családbarát munkahely
  • Sokszínű juttatási csomag (cafetéria, bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, támogatott sportolási lehetőség, telefon előfizetői kedvezmény, biztosítás stb.)
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest V. és X. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!