Partnerünk, a Pénzjegynyomda Zrt., több mint százéves tapasztalattal a biztonsági nyomtatványok, okmányok, értékpapírok és személyazonosító okiratok terén, Magyarország meghatározó biztonsági nyomdája. Az ország egyetlen bankjegygyártójaként és az egyik legnagyobb hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó vállalatként biztosítja a legmagasabb szintű megbízhatóságot és technológiai fejlettséget. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Leendő feladatok:
  • Beszerzési igények felmérése és összesítése
  • Ajánlatkérések lebonyolítása, beszerzési döntések előkészítése
  • A kiválasztási folyamat irányítása és felügyelete
  • Költséghatékony beszállítási megállapodások biztosítása - a szállítókkal kötendő szerződéses feltételek megtárgyalása, előkészítése
  • A beszállítói minősítő rendszer működtetése
  • A termeléshez szükséges garanciális és reklamációs igények, a termelést támogató szolgáltatások és beruházások garanciális igényeinek érvényesítése
  • A megrendelések és szerződések adminisztrációjának biztosítása
Elvárások:
  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előnyt jelent
  • Termelő vállalatnál szerzett legalább 5 éves stratégiai beszerzői tapasztalat
  • Tapasztalat kategória menedzsment rendszer működtetésében, kezelésében
  • Erős felhasználói szintű Excel és ERP ismeret
  • Eredményorientáltság, megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, tárgyalóképesség
  • Analitikus elemző képesség
  • Proaktivitás
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalati háttér
  • Családbarát munkahely
  • Sokszínű juttatási csomag (éves bónusz, cafetéria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, élet- és balesetbiztosítás)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest V. kerület
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!