Partnerünk a Schweitzer nemzetközi vállalatcsoportjának magyarországi vállalatai számára keresünk új kollégát csapatuk bővítése keretében. Érdekel a vállalatirányítási rendszerek világa? Szereted, ha a munkád változatos és fontos? Egy nemzetközi és dinamikus környezetet keresel? Érdekes feladatokra és szakmai kihívásra vágysz? Ha készen állsz arra, hogy megszerzett tudásod náluk kamatoztasd, jelentkezz hozzájuk és légy csapatuk tagja! Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz. Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja és tesz azzá őket, akik mai is! Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük? Vedd fel a kapcsolatot velük, mert lehet, hogy TE leszel csapatuk új tagja az alábbi pozícióban:

ERP SPECIALISTA

A Te szereped a szervezetükben:
  • Vállalatirányítási rendszerek üzemeltetése
  • Segítség és támogatás nyújtás cégcsoportjuk felhasználóinak
  • Hatékony együttműködés a cégcsoporton belül más országok IT csapataival
Várnak csapatukba, ha:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van (főiskola)
  • Vállalatirányítási rendszerek üzemeltetésével kapcsolatban tapasztalattal rendelkezel
  • Kész vagy megismerni cégcsoportjuk üzleti folyamatait (értékesítés, termelés, logisztika, beszerzés, stb.)
  • Munkádat felelősséggel, precízen végzed
  • Jó hibaelemző, problémamegoldó képességed van
  • Jól kommunikálsz németül vagy angolul, és szívesen nyújtanál támogatást cégcsoportjuk felhasználóinak
  • Képes vagy feladataidat önállóan menedzselni
  • Hatékonyan működnél együtt a cégcsoporton belül más országok IT csapataival
Előnyt jelent:
  • ProAlpha ERP rendszeradminisztrátori tapasztalat
  • Jelentéskészítő alkalmazásokkal kapcsolatos tapasztalat (Qlik Sense, List & Label)
  • Német szakmai nyelvismeret
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban
  • Utazási költségtérítés, ingyenes céges buszjárat
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • „Hozz egy új kollégát” – Ajánlói program
  • Dolgozói kedvezmény program hálózat
  • Gyümölcs-nap, születésnapi-bónusz
Munkavégzés pontos helye:
  • Győr/Csót
Munkavégzés típusa:
  • Teljes munkaidős
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!