Partnerünk több mint 28 éve foglalkozik nyílászárók gyártásával és forgalmazásával. Céljuk, hogy partnereik számára ne csak a legmagasabb minőségű termékeket biztosítsák, hanem komplex és megbízható szolgáltatást is nyújtsanak. A családi vállalkozás hosszú távú sikerességének kulcsa az ügyfelek elégedettsége és a professzionális kivitelezés. Most új kollégát keresnek csapatukba a következő pozícióba:

PROJEKTMENEDZSER (Nyílászárók)

Leendő feladataid:
  • Árajánlatok és felmérések készítése
  • Anyagrendelések koordinálása
  • Nyílászárók helyszíni beépítésének koordinálása
  • Elvégzendő feladatok koordinálása, nyilvántartása
  • A projektek napi szintű operatív irányítása
Pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Nyílászárós területen szerzett gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magas szintű beszéd és kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó szervező készség
Előnyt jelent Számodra:
  • Nyílászárók forgalmazásában, gyártásában, beépítésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Német, angol nyelvtudás
  • ArchiCad felhasználói ismeret
Amit Megbízónk kínál Neked:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzés
Munkavégzés pontos helye:
  • Fót és projekthelyszínek
Amennyiben érdekes számodra a pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat
fizetési igényed megjelölésével, a JELENTKEZÉS gombra kattintva!